O firmě
Datové sítě Internet Výpočetní technika Telekomunikace Servis

Komplexní datové a
telekomunikační služby

VPN a zabezpečení

Virtuální privátní sítě

VPN (Virtual Private Network) neboli virtuální privátní síť je šifrované připojení dvou zařízení, zajišťující zabezpečenou komunikaci. Tato komunikace probíhá mezi dvěma důvěryhodnými sítěmi v nedůvěryhodné doméně. Připojení či virtuální tunelové připojení prochází nedůvěryhodnou sítí, internetem, a proto je nezbytné šifrování důvěrných informací. кредит на квартиру

Výhody VPN:

Ochrana dat
                    

 

Propojení sítí
                    

 

Možnost připojit se do své privátní sítě odkudkoliv

                    

 

Pokud vaše firma potřebuje propojit centálu se svými pobočkami a máte připojení k internetu, pak pomocí šifrovaných tunelů v rámci internetové sítě lze spojit vzdálené lokální sítě tak, že se jeví uživatelům jako by pracovali v jediné síti. Ověřené a šifrované spojení na bázi VPN poskytuje mnohem vyšší bezpečnost a ochranu než tradiční systémy vzdáleného přístupu chráněné heslem. VPN jsou snazším, efektivnějším, levným a přitom vysoce bezpečným způsobem, jak zůstat v kontaktu se společností i mimo její sídlo.


Prohlédněte si


 

Případová
studie 1Popis klienta
Výrobní závod technologických zařízení pro úpravy vody s centrálou a třemi pobočkami. Firma má 9 stolních počítačů a 6 přenosných počítačů.

Hlavní požadavky klienta
propojení poboček s centrálou
zajištění bezpečného přístupu k datům pro
   obchodní zástupce
centrální zpracování dat
interní IP telefonie

více zde 

Případová
studie 2Popis klienta
Nadnárodní společnost zabývající se výrobou zdravotnických a hygienických potřeb s ústřední centrálou v jiné členské zemi EU. Tuzemská část firmy se skládá z několika velkých výrobních závodů a mnoha menších poboček a používá přes 700 stolních a přenosných počítačů, asi 500 stolních a 300 mobilních telefonních stanic.

Hlavní požadavky klienta
propojení tuzemských poboček s
   tuzemskou centrálou včetně důrazu na IP
   telefonii
napojení této sítě na již existující
   zahraniční síť a ústřední centrálu
zajištění bezpečného přístupu k datům pro
   obchodní zástupce
centrální zpracování dat

více zde

 
кредит без справки о доходах

Firewally ZyWALL

Firewally

Firewall je síťové zařízení, které slouží k řízení a zabezpečování síťového provozu mezi sítěmi s různou úrovní důvěryhodnosti a/nebo zabezpečení. Společnost ZyXEL, globální dodavatel zařízení pro širokopásmový přístup na internet a síťových řešení, vychází vstříc přáním a požadavkům zákazníků a uvádí na trh firewally řady ZyWALL nabízené spolu se softwarem filtrujícím obsah zobrazovaných webových stránek, založeným na řešení firmy Bluecoat.Filtrování spamu

Spam

Spam neboli nevyžádaná pošta se stal bohužel jedním z nejvýraznějších fenoménů dnešní internetové komunikace. Není snad uživatele internetu, který by se spamem dosud nesetkal a více či méně jej nepřiváděl ke zlosti nebo k zoufalství. Dokonce by se dalo říci, že v současné době stále vzrůstající internetové gramotnosti spam i poněkud zastínil problematiku počítačových virů.Powered by phpRS & mnk, Graphic design by MaxWeb, Copyright 2006, Zeal s.r.o.