O firmě
Datové sítě Internet Výpočetní technika Telekomunikace Servis

Komplexní datové a
telekomunikační služby

Archiv novinek

Přichází Cenzor!

Sponzoring open-air festivalu BassDaCastle

Stali jsme se  hlavními parnery hudebního open-air festivalu - BassDaCastle  v Hustopečích nad Bečvou. Zabezpečili jsme wi-fi pokrytí celého areálu zámku a umožnili jsme tak sdílení fotek a dojmů z celé akce všem návštěvníkům této oblíbené párty .

Sponzoring hasičského turnaje v Radíkově

Již třetím rokem naše společnost dodává Internetovou konektivitu pro hasičskou soutež v požárním útoku v Radíkově. Přímý přenos této soutěže můžete sledovat na www.hasici150.tv  ,ale raději si udělejte čas a přijďte osobně fandit jednotlivým týmům. Turnaj začíná v sobotu 23.6 od 9:30 a bude trvat do něděle 24.6. 

Sponzoring judistického turnaje v Hranicích

Stali jsme se sponzory Mistrovství České republiky juniorů a juniorek v judu v Hranicích, naše firma zabezpečuje internetovou konektivitu pro live stream přenos tohoto zajímavého turnaje. Přijďtě se podívat a fandit v termínu 31.3 2012 do házenkářské haly v Hranicích. Hezký judistický zážitek a to nejen on-line  Vám všem přeje kolektiv firmy  ZEAL s.r.o.

Stali jsme se GOLD parnery společnosti ESET

Naše firma se stala GOLD certifikovanými parnery společnosti ESET, která je světovým výrobcem a dodavatelem komplexního antivirového řešení NOD32 Antivirus. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat velkou řadou prestižních ocenění. 

Mechanismus účinku Kamagra žádné prášky na předpis je stejná jako Viagry. Kamara se vyrábí slavný indický farmaceutický společnost Ajanta Pharma, jehož hlavním posláním je vytvářet čisté a zcela bezpečné léky. Kamagra zlepšuje sexuální výkonnost, zvyšuje libido a zajišťuje sexuální sebevědomí.

| 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-19 |

Vyhledat
WiMAX - spolehlivé bezdrátové řešení v licencovaném pásmu
Technická podpora

servis (at) zeal.cz
581 699 215
Powered by phpRS & mnk, Graphic design by MaxWeb, Copyright 2006, Zeal s.r.o.