O firmě
Datové sítě Internet Výpočetní technika Telekomunikace Servis

Komplexní datové a
telekomunikační služby

VPN a zabezpečení

Virtuální privátní sítě

VPN (Virtual Private Network) neboli virtuální privátní síť je šifrované připojení dvou zařízení, zajišťující zabezpečenou komunikaci. Tato komunikace probíhá mezi dvěma důvěryhodnými sítěmi v nedůvěryhodné doméně. Připojení či virtuální tunelové připojení prochází nedůvěryhodnou sítí, internetem, a proto je nezbytné šifrování důvěrných informací. кредит на квартиру

Výhody VPN:

Ochrana dat




                    

 

Propojení sítí




                    

 

Možnost připojit se do své privátní sítě odkudkoliv

                    

 

Pokud vaše firma potřebuje propojit centálu se svými pobočkami a máte připojení k internetu, pak pomocí šifrovaných tunelů v rámci internetové sítě lze spojit vzdálené lokální sítě tak, že se jeví uživatelům jako by pracovali v jediné síti. Ověřené a šifrované spojení na bázi VPN poskytuje mnohem vyšší bezpečnost a ochranu než tradiční systémy vzdáleného přístupu chráněné heslem. VPN jsou snazším, efektivnějším, levným a přitom vysoce bezpečným způsobem, jak zůstat v kontaktu se společností i mimo její sídlo.


Prohlédněte si


 

Případová
studie 1



Popis klienta
Výrobní závod technologických zařízení pro úpravy vody s centrálou a třemi pobočkami. Firma má 9 stolních počítačů a 6 přenosných počítačů.

Hlavní požadavky klienta
propojení poboček s centrálou
zajištění bezpečného přístupu k datům pro
   obchodní zástupce
centrální zpracování dat
interní IP telefonie

více zde







 

Případová
studie 2



Popis klienta
Nadnárodní společnost zabývající se výrobou zdravotnických a hygienických potřeb s ústřední centrálou v jiné členské zemi EU. Tuzemská část firmy se skládá z několika velkých výrobních závodů a mnoha menších poboček a používá přes 700 stolních a přenosných počítačů, asi 500 stolních a 300 mobilních telefonních stanic.

Hlavní požadavky klienta
propojení tuzemských poboček s
   tuzemskou centrálou včetně důrazu na IP
   telefonii
napojení této sítě na již existující
   zahraniční síť a ústřední centrálu
zajištění bezpečného přístupu k datům pro
   obchodní zástupce
centrální zpracování dat

více zde

 
кредит без справки о доходах

Firewally ZyWALL

Firewally

Firewall je síťové zařízení, které slouží k řízení a zabezpečování síťového provozu mezi sítěmi s různou úrovní důvěryhodnosti a/nebo zabezpečení. Společnost ZyXEL, globální dodavatel zařízení pro širokopásmový přístup na internet a síťových řešení, vychází vstříc přáním a požadavkům zákazníků a uvádí na trh firewally řady ZyWALL nabízené spolu se softwarem filtrujícím obsah zobrazovaných webových stránek, založeným na řešení firmy Bluecoat.



Filtrování spamu

Spam

Spam neboli nevyžádaná pošta se stal bohužel jedním z nejvýraznějších fenoménů dnešní internetové komunikace. Není snad uživatele internetu, který by se spamem dosud nesetkal a více či méně jej nepřiváděl ke zlosti nebo k zoufalství. Dokonce by se dalo říci, že v současné době stále vzrůstající internetové gramotnosti spam i poněkud zastínil problematiku počítačových virů.



Powered by phpRS & mnk, Graphic design by MaxWeb, Copyright 2006, Zeal s.r.o.