O firmě
Datové sítě Internet Výpočetní technika Telekomunikace Servis

Komplexní datové a
telekomunikační služby

Archiv novinek

Stali jsme se partnery házené TJ Sigma Hranice

Házená má v Hranicích dlouholetou tradici. Již od roku 1920 se objevují zmínky o počátcích házené na půdě zdejšího reálného Gymnázia. Jsme rádi, že i naše firma může přispět malým dílem k chodu tohoto klubu. Naše společnost  poskytuje internetovou konektivitu do házenkářské haly v Hranicích a díky ní pak můžete sledovat hranické zápasy on-line. Novinky ohledně házené můžete sledovat na nových stránkách klubu: http://www.handballhranice.cz/

Sponzoring hasičského turnaje v Radíkově

Již druhým rokem naše společnost dodává Internetovou konektivitu pro hasičskou soutež v požárním útoku v Radíkově. Přímý přenos této soutěže můžete sledovat na www.hasici150.tv  ,ale raději si udělejte čas a přijďte osobně fandit jednotlivým týmům. Turnaj začíná v sobotu 25.6 od 9:30 a bude trvat do něděle 26.6. 

Plakát najdete na:   www.firesport.cz/roman/radikov_soutez_2011_small.jpg

Dar pro Ústav sociální péče ve Skaličce

První letní den přivítali klienti ve Skaliččce jízdou na nové koloběžce. Koloběžka se dnes stává velice oblíbeným přibližovadlem a to jak pro děti tak i pro dospělé. Proto jsme rádi, že jsme ji mohli darovat potřebným. Přejeme jim mnoho šťastných kilometrů. 

Sponzoring mezinárodního judistického turnaje

Stali jsme se sponzory mezinárodního judistického turnaje v Hranicích, naše firma zabezpečuje internetovou konektivitu pro live stream přenos tohoto zajímavého turnaje. Přijďtě se podívat a fandit v termínu 16-17.4 2011 do házenkářské haly v Hranicích. Hezký judistický víkend Vám všem přeje kolektiv firmy  ZEAL s.r.o.

| 1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-19 |

Vyhledat
WiMAX - spolehlivé bezdrátové řešení v licencovaném pásmu
Technická podpora

servis (at) zeal.cz
581 699 215
Powered by phpRS & mnk, Graphic design by MaxWeb, Copyright 2006, Zeal s.r.o.